Jewellery

Number of items: 14

Aranyozott ezüst (Ag) kereszt sz. rubin kövekkel díszítve, jelzett, 3x6 cm, br: 10,1 g
19000.

12 000 HUF
32,43
35,29
19001.

14 000 HUF
37,84
41,18
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Mens ring 18 C gold 7,4g m: 70
19002.

Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70

55 000 HUF
148,65
161,76
14 K női arany karóra tok plexivel. Nettó 2g + hozzátartozó javításra szoruló óraszerkezettel. / Mechanic womens gold (14C) watch case. Net 2g + watch mechanics.
19003.

10 000 HUF
27,03
29,41
19004.

9 000 HUF
24,32
26,47
Ezüst (Ag) bross Sisi arcképével, jelzett, br: 5,4 g / Silver brooch with Sisis portrait, 5,4 g
19005.

Ezüst (Ag) bross Sisi arcképével, jelzett, br: 5,4 g /
Silver brooch with Sisi's portrait, 5,4 g

4 000 HUF
Ezüst (Ag) gyűrű szintetikus kő berakással, jelzett, br: 1,5 g / silver ring, 1,5 g
19006.

Ezüst (Ag) gyűrű szintetikus kő berakással, jelzett, br: 1,5 g /
silver ring, 1,5 g

1 000 HUF
cca 1900 Ezüst színházi táska. Bőr betéttel. / cca 1900 Silver theatre bag. br: 280 g
19007.

34 000 HUF
91,89
100,00
19008.

26 000 HUF
70,27
76,47
Sterling ezüst (Ag.) tálka, apró horpadásokkal, Frank M. Whiting & Company és 305 jelzéssel, d: 14,5 cm; 57 gr. / Sterling silver bowl with minor bruises, with the mark of the American Frank M. Whiting & Company and number 305; d: 14,5 cm; 57 gr.
19009.

Sterling ezüst (Ag.) tálka, apró horpadásokkal, Frank M. Whiting & Company és "305" jelzéssel, d: 14,5 cm; 57 gr. /
Sterling silver bowl with minor bruises, with the mark of the American Frank M. Whiting & Company and number "305"; d: 14,5 cm; 57 gr.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr
19010.

36 000 HUF
97,30
105,88
19011.

70 000 HUF
189,19
205,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF