https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm
12906.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Number of bids:
0
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
12907.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
0
Moore, (Thomas): Egy irlandus’ útazása az igaz vallás’ felkeresése végett. Irland népe’ ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I. füzet. Nagy Váradon, 1836. Tichy János. 294p.; Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon kötésben.
12908.

Moore, (Thomas): Egy irlandus’ útazása az igaz vallás’ felkeresése végett. Irland népe’ ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I. füzet.
Nagy Váradon, 1836. Tichy János. 294p.; Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Fodor Gyula: Zenei portrék. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben. Néhány ceruzás beírással
12909.

Fodor Gyula: Zenei portrék. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben. Néhány ceruzás beírással

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vallási és egyházi tár. III.-IV. füzet. Egybekötve. Pest, 1833, Beimel József betűivel. Benne helytörténeti leírásokkal: Vulkán temploma, a győri székesegyház, jeruzsálemi templom, egri főtemplom. Félbőr kötésben, színezett lapszélekkel, metszetek nélkül
12910.

Vallási és egyházi tár. III.-IV. füzet. Egybekötve. Pest, 1833, Beimel József betűivel. Benne helytörténeti leírásokkal: Vulkán temploma, a győri székesegyház, jeruzsálemi templom, egri főtemplom. Félbőr kötésben, színezett lapszélekkel, metszetek nélkül

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
1
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.
12911.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
12912.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
Káldi György: Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Bp., 1951. Szent István Társulat. Egészvászon kötésben
12913.

Káldi György: Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Bp., 1951. Szent István Társulat. Egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a Püspöki Betükkel, 1791.
12914.

Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Vasárnapi és ünnepi evangéliumok a gör. szert. kath. egyházban. Eger, 1862. Érsek lyceum. Egészvászon kötésben, lapok foltosak.
12915.

Vasárnapi és ünnepi evangéliumok a gör. szert. kath. egyházban. Eger, 1862. Érsek lyceum. Egészvászon kötésben, lapok foltosak.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Görgényi Jenő: A menyország. Gondolatok és példák. Nagyvárad, 1903. Szent László nyomda. Festett egészvászon kötésben (Lévay Márton munkája)
12916.

Görgényi Jenő: A menyország. Gondolatok és példák. Nagyvárad, 1903. Szent László nyomda. Festett egészvászon kötésben (Lévay Márton munkája)

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
3
Ferenczi Tobiam (Tóbiás): Selecti sacrae scripturae veteris et novi testamenti textus, eorumque interpretatio, ex authoribus excerpta et collecta. Cassoviae, 1743. Academicis Soc. Jesu. Bordázott egészbőr kötésben. Első kiadás! / In full leather binding
12917.

Ferenczi Tobiam (Tóbiás): Selecti sacrae scripturae veteris et novi testamenti textus, eorumque interpretatio, ex authoribus excerpta et collecta. Cassoviae, 1743. Academicis Soc. Jesu. Bordázott egészbőr kötésben. Első kiadás! / In full leather binding

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment