Number of items: 154

Mühlbach Luiza: Benyowszky Gróf. Történeti regény. Első és második kötet. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Félvászon kötés, 2. kötet címlapja hiányzik, kopottas állapotban.
12977.

4 000 HUF
12978.

1 000 HUF
12979.

2 200 HUF
5,95
6,47
Rituale Romanum, Pauli V Pontificis Maximi jussu editum... Venetiis, 1738. Ex Typographia Balleoniana. Korablei, kissé megviselt félbőr kötésben / In damaged half leather binding
12980.

9 000 HUF
24,32
26,47
Madách Imre össze művei III. kötet. Kiadta Gyulai Pál. Drámai költemények és vegyesek. Második kiadás. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé sérült, jó állapotban.
12981.

3 000 HUF
Bényei Gábor költeményei. Pest, 1861. Szerzői. Beimel J. és Kozma Vazul. 144p. Az előfizetők névsorával. Későbbi papírkötésben
12982.

2 400 HUF
12983.

3 600 HUF
9,73
10,59
12984.

20 000 HUF
54,05
58,82
Énekek éneke, lírai történet 8 képben. A bibliai eredetit szabadon feldolgozta Makai Emil, Köves Izsó rajzaival. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
12985.

1 200 HUF
Hasznos kalauz. Útmutató az életben előforduló mindennemu tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899. Hornyánszky. XVI+313+(1) p. Második kiadás. A mű tartalmából: gyümölcsészet, fatenyésztés, borászat, szőlészet, baromfitartás, méhészet, halászat stb. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. Kopott borítóval
12986.

Hasznos kalauz. Útmutató az életben előforduló mindennemu tudnivalókra, ismeretekre nézve.
Bp., 1899. Hornyánszky. XVI+313+(1) p. Második kiadás. A mű tartalmából: gyümölcsészet, fatenyésztés, borászat, szőlészet, baromfitartás, méhészet, halászat stb. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. Kopott borítóval

4 000 HUF
12987.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

20 000 HUF
54,05
58,82
12988.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF