Books: Hunting Number of items: 8
908312
12783
215
Books: Hunting
Other collectibles
Széchenyi Zsigmond Két kecske. Első kiadás. A szerző 1947-ben kelt aláírásával. Bp., 1942, Vajna és Bokor. 195p. 37 t. papírkötésben, az eredeti borító sérülten hozzá
6 000 HUF
904151
12784
215
Books: Hunting
Other collectibles
Vilmos svéd királyi herceg: Gorillák és törpék között. A svéd állattani expedíció útja Afrika szívében. Bp., 1933. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, illusztrált, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
904210
12785
215
Books: Hunting
Other collectibles
Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
908316
12786
215
Books: Hunting
Other collectibles
Donászy Ferenc, Vadászkalandok vad tájakon. Haranghy Jenő rajzaival. Bp. 1943. Hungária. 1 sztl. lev., 158 p. Kiadói, félvászon kötésben. (Utolsó 14 oldal hiányzik, kötés sérült)
1 000 HUF
908315
12787
215
Books: Hunting
Other collectibles
4 000 HUF
900866
12788
215
Books: Hunting
Other collectibles
Bánó Iván-Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatságos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
885792
12789
215
Books: Hunting
Other collectibles
Pák Dienes: Vadászattudomány. Budán, 1829, A' Magyar Királyi Tud. Egyetem' Betűivel, reprint: Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói illusztrált kartonkötésben
2 000 HUF
769900
12790
215
Books: Hunting
Other collectibles
Szidnai László - Bognár Gábor - Huszár Tamás: Magyarország aranyérmes trófeái 1970-1988 -
Goldmedaillen-trophäen in Ungarn Bp., 1989. 560p.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035