Books: Architecture, Art

Number of items: 35

Hans Holbeins Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
12832.

15 000 HUF
40,54
44,12
4 db művészeti könyv-Orbis pictus (Band 7-8-12): Afrikanische, Chinesische, Mexikanische Kunst, Mittelalterliche Elfenbeinarbeiten. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó, főként viseltes állapotban.
12833.

4 000 HUF
12834.

2 000 HUF
Lóránth László: Paletta. Dedikált! Bp., Jelen Kiadó. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, hiányos, illusztrált, viseltes állapotban.
12835.

1 000 HUF
Lyka Károly: Magyar mesterek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, védőborítóval, kopottas állapotban.
12836.

1 600 HUF
Tristan-L.Klingsor: Cézanne. Fordította Éber László. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé séróét, kopottas állapotban.
12837.

2 000 HUF
Fosca, Francois: Renoir. Fordította: Wildner Ödön. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12838.

1 000 HUF
Körösfői Kriesch Aladár: Ruskinról s az angol prerafaelitákról. A Műbarátok Körében tartott négy előadás. I. Ruskin művészi hitvallása. II. Morris és reformtörekvései. III. A prerafaelita kör irodalmi működése. IV. A prerafaelita képírók. Bp. 1905. Franklin ny., 150 l. Kiadói félvászon-kötésben.
12839.

3 200 HUF
8,65
9,41
12840.

2 000 HUF
Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet. Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül
12841.

Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet.
Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül

2 000 HUF
Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések / Silver und Porzellan Marken. Kiadói papírkötésben, jó állapotban / Paperback, good condition
12842.

5 500 HUF
14,86
16,18
Meller Simon: Michelangelo. Művészeti Könyvtár. 17 mellékelettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer egészvászon kötésben, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
12843.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF