Books: Science and technology

Number of items: 18

Dr. Eichhorst Hermann: Az egészséges és a beteg szív egészségtana. Az Egészségápolás Könyvtára. Budapest, Légrády Testvérek. 18 képpel, vászon kötés, jó állapotú
12870.

2 000 HUF
12871.

7 000 HUF
18,92
20,59
12872.

1 000 HUF
Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története, Hazánk talaj és kőzetviszonyai. A magyar föld I. Bp., 1934, Elbert és Társa Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
12873.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld szerkezete, Belső kontinentális kéregmozgások a Kárpát-medencében. A magyar föld II. Második, bővített kiadás. Szövegközti képekkel és négy térképmelléklettel. Bp., 1934, Elbert és Társa Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
12874.

2 600 HUF
7,03
7,65
E. Mecsnikov: Az emberi természet, Tanulmányok. Fordította Bresztovszky Ernő. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
12875.

900 HUF
2,43
2,65
A természet könyve. Ég és föld. Bp., Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
12876.

1 200 HUF
12877.

3 600 HUF
9,73
10,59
12878.

4 000 HUF
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben, kopott
12879.

800 HUF
Soós Lajos: Rendszeres állattan I., Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, papírkötés
12880.

1 000 HUF
12881.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF