https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 14

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után - A béke háborúi I-II. kötet. Budapest, 1938, Franklin Társulat. Kiadói félbőr kötésben, az I. kötet gerince levált, egyébként jó állapotban, sok képpel
12795.

Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után - A béke háborúi I-II. kötet. Budapest, 1938, Franklin Társulat. Kiadói félbőr kötésben, az I. kötet gerince levált, egyébként jó állapotban, sok képpel

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
3
Exercier-Reglement für die k.u.k. Cavallerie. Wien 1898. 276p. + 2 melléklet (az 1. hiányzik) gerinc sérült / 1 supplement missing, spine faulty
12796.

Exercier-Reglement für die k.u.k. Cavallerie. Wien 1898. 276p. + 2 melléklet (az 1. hiányzik) gerinc sérült / 1 supplement missing, spine faulty

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban
12797.

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ideiglenes útmutatás a lágoltalom végrehajtására. Bp., 1936. A M. Kir. Légvédelmi parancsnokság kiadása. Sok illusztrációval. 80 + 8 p.
12798.

Ideiglenes útmutatás a lágoltalom végrehajtására. Bp., 1936. A M. Kir. Légvédelmi parancsnokság kiadása. Sok illusztrációval. 80 + 8 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Bak Mihály: Orvosok-sebesültek, Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Dedikált! Bp., 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12799.

Bak Mihály: Orvosok-sebesültek, Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Dedikált! Bp., 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
Pilch Jenő: A világháború története. Szerk. - Számos képmelléklettel és térképvázlattal, + 4 térképmelléklettel. Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben kötéstábla belül elvált
12800.

Pilch Jenő: A világháború története. Szerk. - Számos képmelléklettel és térképvázlattal, + 4 térképmelléklettel. Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben kötéstábla belül elvált

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12801.

Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Brehm, Bruno: Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
12802.

Brehm, Bruno: Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Groehler, Olaf: A légi háborúk története 1910-1980. Berlin, 1981, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Illusztrált, kissé foltos, piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12803.

Groehler, Olaf: A légi háborúk története 1910-1980. Berlin, 1981, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Illusztrált, kissé foltos, piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Black, Jeremy(szerk.): Hetven döntő csata, az ókortól napjainkig. Bp., 2007, Athenaeum. Rengeteg színes képpel és ábrával illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12804.

Black, Jeremy(szerk.): Hetven döntő csata, az ókortól napjainkig. Bp., 2007, Athenaeum. Rengeteg színes képpel és ábrával illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.
12805.

L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Tóth László: A Magyar Királyi Honvédség egyenruhái 1926-1945. 2007, Huniform. Rengeteg fotóval illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12806.

Dr. Tóth László: A Magyar Királyi Honvédség egyenruhái 1926-1945. 2007, Huniform. Rengeteg fotóval illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment