Books: Judaica

Number of items: 9

12912.

2 000 HUF
Gebete der Israeliten für alle Wochen und Festtage des Jahres, übersetzt von M.J. Landau. Vermehrt mit einem Anhange deutscher Gebete für Frauen als Hochzeitsangebinde. Prag, 1882, Verlag von Samuel W. Pascheles. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, fém csatokkal, jó állapotban. / Full leather binding, good condition.
12913.

Gebete der Israeliten für alle Wochen und Festtage des Jahres, übersetzt von M.J. Landau. Vermehrt mit einem Anhange deutscher Gebete für Frauen als Hochzeitsangebinde. Prag, 1882, Verlag von Samuel W. Pascheles. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, fém csatokkal, jó állapotban. /
Full leather binding, good condition.

4 000 HUF
Kiss Arnold: Ifjak és öregek. Novellák. (Magyar Zsidó Könyvtár sorozat, szerkesztette Patai József) Budapest, é.n. Aranyozott egészvászon kötésben
12914.

1 800 HUF
Hevesi Simon-Blau Lajos-Weisz Miksa: Etika a Talmudban. 1.rész. Budapest, 1920. Izraelita magyar irodalmi társult. Papírkötéses, borító és az első pár oldal kiszakadva.
12915.

2 200 HUF
5,95
6,47
R. Baumeister: Städisches Strassenwesen mit 372 Abbildungen im Text. Berlin 1890 Erns Toeche. Részben foltos, egészvászon kötésben / partly stained in linen binding
12916.

1 000 HUF
Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II. Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p. Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.
12917.

Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II.
Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p.
Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.

15 000 HUF
40,54
44,12
Rudolf Kittel: Liber Jesaiae. Stuttgart, 1930, Priv. Württ. Bibelanstalt.
12918.

1 000 HUF
Tábori Piroska: A ma szakácskönyve. Budapest, Dante Kiadó. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, week-end főzés, nyers ételek. Borító kissé kopottas, egyébként jó állapotban
12919.

4 000 HUF
Heimann, Peter: Ehe intim-Sex Wonnen und Ekstase. Anleitung zum deuerhaften Lustempfinden. Wiesbaden, 1980, ZBF Vertriebs-GmbH. Fotókkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12920.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF