Books: Architecture, Art

Number of items: 37

12697.

5 000 HUF
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Ny. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Kifogástalan állapotban
12698.

2 000 HUF
Phil Mays Gutter-Snipes. 50 Original Sketches in Pen & Ink. London, 1898. The Leadenhall Press Limited. Egészvászon kötésben, néhány lap kijár / some pages come out
12699.

4 000 HUF
Dr. Siklóssy László: Műkincseink vándorútja Bécsbe. Bp., 1919, Táltos Kiadása. Egészvászon kötés, jó állapotban.
12700.

1 000 HUF
Petrovics Elek: Mattyaszovszki-Zsolnay László (1885-1935). Bp., 1936, Korvin Nyomda. Kiadói, (gerincén sérült) egészbőr kötésben, a kötéstáblán Mattyasovszky festett kézjegyével.
12701.

6 000 HUF
Dr. Csörgeő Tibor-Dr. Sevcsik Jenő: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Fotókönyvtár 13. Kiadói papírkötés védőborítóval, jó állapotban.
12702.

1 200 HUF
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben. Enyhén kopott.
12703.

2 600 HUF
7,03
7,65
Hevesy Iván: Az infravörös fényképezés csodái; A nagyítás technikája. Bp., Hafa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12704.

2 000 HUF
Lyka Károly(szerk.): Művészet, III. évfolyam. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12705.

4 000 HUF
Lyka Károly(szerk.): Művészet, II. évfolyam. Bp., 1903, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12706.

4 000 HUF
Lyka Károly(szerk.): Művészet, IV. évfolyam. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12707.

4 000 HUF
Ludwig Knoll: Kulturgeschichte der Erotik I-X. (V., IX. hiányzik). Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban, sok képpel, német nyelven / Knoll, Ludwig: Kulturgeschichte der Erotik I-X. (without V., IX.). German, in good condition, with lots of pictures
12708.

Ludwig Knoll: Kulturgeschichte der Erotik I-X. (V., IX. hiányzik). Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban, sok képpel, német nyelven /
Knoll, Ludwig: Kulturgeschichte der Erotik I-X. (without V., IX.). German, in good condition, with lots of pictures

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF