Military

Number of items: 52

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br érem mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces without ribbon C:VF
31172.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br érem mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces without ribbon C:VF

800 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-/3 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:VF/F
31173.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-/3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF/F

800 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt Br kitüntetés mellszalagon T:3 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces Br decoration with ribbon C:F NMK 269.
31174.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalagon T:3
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" Br decoration with ribbon C:F
NMK 269.

3 000 HUF
1908. Bosznia-Hercegovinai Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:2- Hungary 1908. Commemorative medallion of Bosnia and Herzegovina Br decoration without ribbon (36mm) C:VF NMK 274
31175.

1908. "Bosznia-Hercegovinai Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:2-
Hungary 1908. "Commemorative medallion of Bosnia and Herzegovina" Br decoration without ribbon (36mm) C:VF
NMK 274

3 000 HUF
1914-1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2- korróziónyom Hungary 1914-1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords gold plated Br decoration with ribbon C:VF corrosion
31176.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2- korróziónyom
Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon C:VF corrosion

4 000 HUF
10
1916. Károly Csapatkereszt mellszalaggal T:2- 1916. Karl Troop Cross with ribbon C:VF
31177.

1916. "Károly Csapatkereszt" mellszalaggal T:2-
1916. "Karl Troop Cross" with ribbon C:VF

1 400 HUF
1916. Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján sherardírozott vas kitüntetés T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross on a war ribbon iron decoration C:XF NMK 229
31178.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" sherardírozott vas kitüntetés T:2
Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" iron decoration C:XF
NMK 229

3 000 HUF
14
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály Fortitudini / IV. Károly jelzett A kitüntetés mellszalagon Szign.: Kautsch (30mm) T:2 patina Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF patina
31179.

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalagon Szign.: Kautsch (30mm) T:2 patina Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF patina

3 000 HUF
1918. Laeso Militi - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal, szign.: R. Placht T:2- korróziónyom Hungary 1918. Laeso Militi - Carolus Combat Wound medal zinc, with ribbon, sign.:R. Placht C:VF corrosion
31180.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal, szign.: R. Placht T:2- korróziónyom
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, with ribbon, sign.:R. Placht C:VF corrosion

2 000 HUF
~1921. Vitézi Jelvény zománcozott kitüntetés + Magyar Címer zománcozott jelvény T:2 Hungary ~1921. Badge of the Order of Vitéz enamelled decoration + Coat of arms of Hungary enamelled badge C:XF NMK 334.
31181.

~1921. "Vitézi Jelvény" zománcozott kitüntetés + "Magyar Címer" zománcozott jelvény T:2
Hungary ~1921. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled decoration + "Coat of arms of Hungary" enamelled badge C:XF
NMK 334.

28 000 HUF
75,68
82,35
1922. A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922 ezüstözött Br díjérem szalag nélkül T:2
31182.

1922. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" ezüstözött Br díjérem szalag nélkül T:2

1 000 HUF
~1930. Szent Korona vám- és pénzügyőri parolijelzés (2xklf) T:2
31183.

~1930. "Szent Korona" vám- és pénzügyőri parolijelzés (2xklf) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF