Dumesnil, Gardin: Synonymes latins, et leurs différentes singifications, avec des Esembles tirés des meilleurs Auteurs... par M. - -... Seconde édition... Paris, 1788, Nyon le jeune. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, színezett élmetszéssel és előzéklapokkal. A gerinc egy-két kisebb sérülését és egy sarokhibát leszámítva szép állapotú /
Contemporary gold plated leather binding with raised bands, colored edges and endpapers. Some small faults on spine, and corner, otherwise nice condition
R. Baumeister: Städisches Strassenwesen mit 372 Abbildungen im Text. Berlin 1890 Erns Toeche. Részben foltos, egészvászon kötésben / partly stained in linen binding
Original half-leather binding, except some minor faults in good condition
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült /
Gold plated leather binding, binding has faults
Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /
Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
Beecher-Stowe, Harriet: Onkel Toms Hütte. Eine Erzählung für die Jugend. Nach - - neu bearbeitet v. Albert Geyer. Mit 5 farbigen und vielen schwarzen Bildern v. Kurt Gundermann. Leipzig, o.J., Abel & Müller. Kiadói kartonkötésben, festett védőborítóval (borító sérült)
Hardcover, dust jacket (worn), illustrated
Euripides' dramas in German, linen binding
Moore, Thomas: The Poetical Works of - -. Ed. A. D. Godley. London, 1910, Henry Frowde. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző acélmetszetű címképével /
Linen binding, steel engraved frontispiece of the author
Sir Walter Scott: Ivanhoe. A romance. London, n. y., Humphrey Milford - Oxford University Press. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotú /
Gold plated linen binding, nice condition