Books: Travelling, cities

Number of items: 34

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye általános ismertetője és címtára 3. északi körzet. Főszerk.: Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. (Vármegyék Országos Címtára.) Bp. 1931. Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. VII. 416 p. Kiadói vászonkötésben, néhány lap sérült és kijár, kötés kopott
12449.

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye általános ismertetője és címtára 3. északi körzet. Főszerk.: Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. (Vármegyék Országos Címtára.)
Bp. 1931. Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. VII. 416 p. Kiadói vászonkötésben, néhány lap sérült és kijár, kötés kopott

3 000 HUF
12450.

20 000 HUF
54,05
58,82
12451.

24 000 HUF
64,86
70,59
12452.

3 000 HUF
12453.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ludwig Kohl: Nordlicht und Mitternachtsonne. Erlebnisse und Wanderungen in Lappland. Stuttgart, 1926. Strecker und Schröder
12454.

1 000 HUF
12455.

2 600 HUF
7,03
7,65
12456.

22 000 HUF
59,46
64,71
12457.

2 000 HUF
The Mutilated Budapest (A megcsonkított Budapest), angol-magyar nyelvű fotóalbum, 65 db illusztrációval a háborús pusztításokról. 1946, Officina Press. Kartonált, gerince sérült, kopottsa állapot.
12458.

1 400 HUF
Écsy Ö. István (szerk.): Csurgói Diákalbum. 1931, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12459.

800 HUF
Mitgau, L.: Bericht über die in Berlin, Amsterdam, Rochdale, Manchester, Croydon, Leamington und Abingdon eingeführten Systeme der Städtereinigung. Braunschweig, 1880 Haering in Comm. + hozzá: Göttischeim: Das unterirdische Base, Ein Betrag zur Kanalisationsfrage Basel, 1873. Hugo Richter Egészvászon kötésben / in linen binding
12460.

Mitgau, L.: Bericht über die in Berlin, Amsterdam, Rochdale, Manchester, Croydon, Leamington und Abingdon eingeführten Systeme der Städtereinigung.
Braunschweig, 1880 Haering in Comm. + hozzá: Göttischeim: Das unterirdische Base, Ein Betrag zur Kanalisationsfrage Basel, 1873. Hugo Richter Egészvászon kötésben / in linen binding

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF