Books: Science

Number of items: 15

12530.

10 000 HUF
27,03
29,41
12531.

4 000 HUF
12532.

1 400 HUF
Vasút témájú könyvek egybekötve / Books about railways bound together: W. Hostmann: Bau und Betrieb der Schmalspurbahnen... mit 7 tafeln; Wiesbaden 1881. Bergmann + Fuchs: Beitrag zur billigen Gestaltung des Baues und Betriebes normalspurigen Bahnen... Berlin, 1880 Polytechnisches Buchandlung + Ferdinand Plessner: Noch ein Wort zur Anregung des Baues Lokalbahnen... Berlin 1875 Polytechnisches Buchandlung + A. Wendland: Veranschlagung der Betriebkosten von Primär- und Sekundärbahnen ... Berlin, 1881. Polytechnisches Buchandlung + Josef Stern: Dampf-tramway.. Bau und Betrieb Wien, 1882 Lehmann Wentzel. Kissé megviselt egészvászon kötésben / in stained full linen binding
12533.

8 000 HUF
12534.

5 000 HUF
Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
12535.

1 400 HUF
2 db könyv-Darwin: Egy természettudós utazása a Föld körül. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1913, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapot; Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Fordította Görög Imre. Bp., Tolnai. Papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapot.
12536.

1 000 HUF
Edmund Herzog: Praktische Anleitung zum Höhenmessen mittelst Dosenbarometer Pest, 1870 Szerzői. Kissé foltos egészvászon kötésben
12537.

1 000 HUF
Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
12538.

2 000 HUF
12539.

2 000 HUF
12540.

2 000 HUF
A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 35 színes táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközötti ábrával. Bp., (1928) Dante. (4. kiadás) Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben (a gerinc félig levált, néhol ázás nyomai láthatók)
12541.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF