Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban
P. Virgilii Maronis Opera, cum interpretatione et nonnullis notis P. Caroli Ruaei Soc. Jesu. Tom I-III. (Bucolica, Georgica, Aeneidos, Exerciationibus Rhetoricis). Tyrnaviae, 1760, Typis Academicis Societ. Jesu. Eredeti félbőr kötésben, jó állapotban
Kötés nélkül, krúdában maradt példány. 120p. / Piece without binding in cruda.
Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Ford. Gaal Mózes. Harmadik, egyedül jogositott képes kiadás. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1895, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, szürke, egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A kötéstáblán lévő kisebb kopásokat leszámítva, szép, megkímélt állapotú
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilenczvenhét óra és husz percz alatt. Ford. Gaal Mózes. Harmadik, egyedül jogositott képes kiadás. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1895, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, piros, egészvászon sorozatkötésben, a 93. oldalon szakadás, a gerincen halvány kopások, egyébként szép állapotú
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Francziából forditotta György Aladár. Második jogositott kiadás. Ötvenkilencz képpel (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1896, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a 189. oldalon a kép pótolt, egyébként szép állapotú
Verne Gyula: Utazás a hold körül. Bp. 1906. Franklin, negyedik kiadás. Eredeti, aranyozott, festett vászon sorozatkötésben, jó állapotú. (Verne Gyula Összes Munkái)
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutsig. Bp. é.n. Franklin, hatodik kiadás. Eredeti, aranyozott, festett vászon sorozatkötésben, 26 képpel, kopottas. (Verne Gyula Összes Munkái)