4 000 HUF
Zsemley Oszkár: A magyar sütő-, cukrász- és mézeskalácsos ipar története. Bp., 1940, A Magyar Sütő-, Cukrász- és Mézeskalácsos Ipar Történetének Kiadóhivatala. Kissé megkopott, a gerincen sérült, aranyozott egészvászon kötésben