Books: Architecture, Art

Number of items: 33

Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. / 69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
12948.

69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm

18 000 HUF
48,65
52,94
A fővárosi tanács előterjesztése Budapest főváros épitési rendszabályainak tervezete tárgyában. (A Középitési Rendszabály-Tervezet IV. füzete) Bp., 1877, Pest Könyvnyomda-Részvény-Társaság; Szeged szab. kir. város középitészeti tanácsának működésére vonatkozó törvény, ügyviteli szabályzat és utasitás. Szeged, 1884, Burger G. és Társa; Szeged sz. kir. város épitkezési rendszabályai. Szeged, 1880, Burger Gusztáv. Ábrákkal és egy térképmelléklettel a korabeli Szegedről. Egybekötve, korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, a kötés penészes, de a szöveg jó állapotú
12949.

2 000 HUF
12950.

4 000 HUF
1936 Fritz Spannagel: Der Möbelbau című bútorkészítésről szóló szakkönyv német nyelven, Otto Meier kiadás, Ravensburg / 1936 Furniture making book from Fritz Spannagel in german language, Otto Meier issue, Ravensburg
12951.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bettagno, Alessandro: Piranesi. Incisioni-Rami-Legature Architetture. Vicenza, 1975, Neri Pozza Editore. Nagy Piranesi-album rengeteg képpel / Piranesi album with lots of pictures
12952.

Bettagno, Alessandro: Piranesi. Incisioni-Rami-Legature Architetture. Vicenza, 1975, Neri Pozza Editore. Nagy Piranesi-album rengeteg képpel /
Piranesi album with lots of pictures

2 000 HUF
A műveltség könyvtára -Művészet I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12953.

5 000 HUF
12954.

2 000 HUF
1908 Lyka Károly: Művészet, Singer és Wolfner kiadó, Bp. sok érdekes cikkel, közte Margitay Ernő: Kozma Lajos rajzai
12955.

5 000 HUF
Divald Kornél, Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával. Bp. 1930, Szent-István Társ. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kissé rérült gerincű kiadói egészvászon-kötésben.
12956.

Divald Kornél, Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával.
Bp. 1930, Szent-István Társ. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kissé rérült gerincű kiadói egészvászon-kötésben.

3 000 HUF
Ipolyi Arnold kisebb munkái I. kötet I.: magyar műtörténelmi tanulmányai. Budapest, 1873, Ráth Mór. Kissé viseltes félvászon kötésben, első két lap kijár, egy lap szakadt
12957.

1 400 HUF
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben
12958.

1 800 HUF
Borsos-Zádor-Sódor: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Bp., 1959 Műszaki. 3 térképpel és rengeteg képpel
12959.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF