69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
A fővárosi tanács előterjesztése Budapest főváros épitési rendszabályainak tervezete tárgyában. (A Középitési Rendszabály-Tervezet IV. füzete) Bp., 1877, Pest Könyvnyomda-Részvény-Társaság; Szeged szab. kir. város középitészeti tanácsának működésére vonatkozó törvény, ügyviteli szabályzat és utasitás. Szeged, 1884, Burger G. és Társa; Szeged sz. kir. város épitkezési rendszabályai. Szeged, 1880, Burger Gusztáv. Ábrákkal és egy térképmelléklettel a korabeli Szegedről. Egybekötve, korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, a kötés penészes, de a szöveg jó állapotú
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /
Linen binding, good condition
1936 Fritz Spannagel: Der Möbelbau című bútorkészítésről szóló szakkönyv német nyelven, Otto Meier kiadás, Ravensburg / 1936 Furniture making book from Fritz Spannagel in german language, Otto Meier issue, Ravensburg
Bettagno, Alessandro: Piranesi. Incisioni-Rami-Legature Architetture. Vicenza, 1975, Neri Pozza Editore. Nagy Piranesi-album rengeteg képpel /
Piranesi album with lots of pictures
Ipolyi Arnold kisebb munkái I. kötet I.: magyar műtörténelmi tanulmányai. Budapest, 1873, Ráth Mór. Kissé viseltes félvászon kötésben, első két lap kijár, egy lap szakadt