30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Bronzírozott fém lábakon álló, nagyméretű, plasztikus díszítésű, aranyozott, színes mázas majolika váza (kisebb sérülésekkel, több helyen javítás nyomaival) /
Large, glazed maiolica vase with gold plating, on metal stand (with signes of restoration), 35cm