Number of items: 124

Zrínyi Miklósnak minden munkáji I.-II. Pesten, 1847. Trattner és Károlyi. 387p. Második, pesti kiadás! Korabeli, gerincén aranyozott, félvászon kötésben. (egybekötve)
12981.

Zrínyi Miklósnak minden munkáji I.-II.
Pesten, 1847. Trattner és Károlyi. 387p. Második, pesti kiadás! Korabeli, gerincén aranyozott, félvászon kötésben. (egybekötve)

7 000 HUF
18,92
20,59
12982.

1 000 HUF
12983.

800 HUF
Vörösmarty Album - A költö életrajza és válogatott versei. A Budapest előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott Gottermayer kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül elvált)
12984.

800 HUF
Vörösmarty Mihály összes költői művei. Bp., 1907 Világirodalom. Festett, viseltes egészvászon kötésben. Belül hibátlan
12985.

1 000 HUF
Vörömarty Mihály munkái I. kötet. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben. Bp., Lampel
12986.

1 000 HUF
~1903 Petőfi album - adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról; A Pesti napló előfizetőinek készült kiadás, kiadói dombornyomott vászon kötésben, kissé megviselt állapotban
12987.

1 500 HUF
4,05
4,41
Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1904. Franklin. 351p. Későbbi egészvászon kötésben
12988.

1 000 HUF
12989.

6 000 HUF
Baránszky-Jób László: A magyar széppróza története szemelvényekben, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp. é.n., kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
12990.

800 HUF
12991.

35 000 HUF
94,59
102,94
Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
12992.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF