Books: Architecture, Art

Number of items: 39

Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
12832.

3 000 HUF
Hekler Antal: A középkor és a renaissance művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
12833.

3 000 HUF
12834.

3 000 HUF
Farkas Zoltán: A biedermeier. Első kiadás! Bp. 1914 Singer és Wolfner. Kiadói, kissé megviselt papírkötésben, illusztrált. Tollas és ceruzás jelölésekkel
12835.

2 000 HUF
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp, 1942, Officina. Félvászon kötésben, rengeteg fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva, jó állapotban
12836.

1 200 HUF
2005 Vadas József: Stílusok és korszakok - A magyar art deco, Corvina Kiadó, Bp., rengeteg színes képpel illusztrálva
12837.

1 000 HUF
Heinrich Lützeller: Absztrakt festészet. Bp., 1970 Corvina
12838.

1 600 HUF
1933 Richard Hamann: Művészettörténet a korai keresztény időktől napjainkig, Th. Knaur Nachf kiadása, Berlin, német nyelven, 1.110 illusztrációval és 12 színes táblával, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
12839.

2 000 HUF
12840.

4 000 HUF
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával 804p.
12841.

4 000 HUF
Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Gazdagon illusztrált művészettörténeti album
12842.

800 HUF
12843.

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. Harmadik kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete.
Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis kopás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF