Antique

Number of items: 20

Herczegh Gyula udvari ékszerész :Mandzsetta pár kemény gallértartóval, eredeti tokjában/ silver nacre cuff-links 2,1g
11853.

Herczegh Gyula udvari ékszerész :Mandzsetta pár kemény gallértartóval, eredeti tokjában/
silver nacre cuff-links 2,1g

5 000 HUF
cca 1900 Faszelence szép ezüst (Ag) filigrán berakással, kis hibával (egy helyen hiányos a berakás) / Wooden box with silver inlay, with minor fault 3cm, d: 6cm
11854.

cca 1900 Faszelence szép ezüst (Ag) filigrán berakással, kis hibával (egy helyen hiányos a berakás) /
Wooden box with silver inlay, with minor fault 3cm, d: 6cm

6 000 HUF
cca 1920 Szecessziós sterling ezüst (Ag) hamutál gyufatartóval az amerikai Webster Company jelzésével / Art nouveau sterling silver ashtray and matchbox case with U.S. Webster Company hallmark 10,5x8x5cm, 33,5gr
11855.

cca 1920 Szecessziós sterling ezüst (Ag) hamutál gyufatartóval az amerikai Webster Company jelzésével /
Art nouveau sterling silver ashtray and matchbox case with U.S. Webster Company hallmark 10,5x8x5cm, 33,5gr

8 000 HUF
Monogramos Gamma benzines öngyújtó monogramos ezüstözött cigarettatárcával (ajándékozási bejegyzés) díszdobozban.
11856.

6 000 HUF
Cartier Sterling Silver toll eredeti dobozában/ sterling silver pen made in USA
11857.

9 000 HUF
24,32
26,47
Waterman (Paris) Charleston exkluzív golyós toll eredeti dobozában, tartóval, és 3 tartalék heggyel. Waterman (Paris) Red Charleston roller iron. Box and 3 extra refill.
11858.

10 000 HUF
27,03
29,41
Stilografica márkájú olasz aranyozott stylus és töltőtoll lemezelt arany tollheggyel, eredeti dobozában / Italian gold plated stylus and fountain pen in original case
11859.

Stilografica márkájú olasz aranyozott stylus és töltőtoll lemezelt arany tollheggyel, eredeti dobozában /
Italian gold plated stylus and fountain pen in original case

18 000 HUF
48,65
52,94
Art deco réz és üveg tinta- és tolltartó szett kivehető tintatartókkal, tollal, Kunstädter Vilmos Papírneműgyárából. Kisebb sérülések és javításnyomok találhatók rajta / Art deco brass and glass ink and pen holder set with minor faults 23x11x8cm
11860.

Art deco réz és üveg tinta- és tolltartó szett kivehető tintatartókkal, tollal, Kunstädter Vilmos Papírneműgyárából. Kisebb sérülések és javításnyomok találhatók rajta /
Art deco brass and glass ink and pen holder set with minor faults 23x11x8cm

5 000 HUF
cca 1900 Symphonion német zenedoboz 5db hozzá tartozó fémlemezzel, Breveté S.G.D.G. szabadalommal ellátva. Szép állapotú, kiválóan működik / German Symphonion music box with 5 metal plates, Breveté S.G.D.G. patented. Works perfectly 26x20x17cm
11861.

cca 1900 Symphonion német zenedoboz 5db hozzá tartozó fémlemezzel, Breveté S.G.D.G. szabadalommal ellátva. Szép állapotú, kiválóan működik /
German Symphonion music box with 5 metal plates, Breveté S.G.D.G. patented. Works perfectly 26x20x17cm

100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1900 Kézzel festett szecessziós majolika vázapár alig észrevehető sérülésekkel (kis lepattogzás, hajszálrepedés) / Art nouveau hand-painted chinaware pair of vase with minor faults 36cm
11862.

cca 1900 Kézzel festett szecessziós majolika vázapár alig észrevehető sérülésekkel (kis lepattogzás, hajszálrepedés) /
Art nouveau hand-painted chinaware pair of vase with minor faults 36cm

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1960 Mini amfora-pár kistányérral, az egyik sérült
11863.

4 000 HUF
XIX. sz. Kínai összerakható öntöttvas tolltartó sárkány és más díszítéssekkel / XIXth century: ornamented Chinese cast-iron pen holder adjustable 35x35 cm
11864.

XIX. sz. Kínai összerakható öntöttvas tolltartó sárkány és más díszítéssekkel /
XIXth century: ornamented Chinese cast-iron pen holder adjustable 35x35 cm

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF