6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. jó állapotban