Foreign precious commemorative medals, plaques, badges

Number of items: 59

~1999. KLM/De Havilland Ag(999) emlékérem (31,23g) T:PP (kis patina) ~1999. 2KLM/De Havilland Ag(999) medallion (31,23g) C:PP(small patina)
30776.

~1999. "KLM/De Havilland" Ag(999) emlékérem (31,23g) T:PP (kis patina)
~1999. 2KLM/De Havilland" Ag(999) medallion (31,23g) C:PP(small patina)

6 200 HUF
16,76
18,24
Németország 1991. Bfg Bank által kiadott 1680-as Lipcsei emlékérem másolata Ag(835) 15g T:PP Germany 1991. Showmedal of the city of Leipzig 1680 Ag replica 15g C:PP
30777.

Németország 1991. Bfg Bank által kiadott 1680-as Lipcsei emlékérem másolata Ag(835) 15g T:PP
Germany 1991. "Showmedal of the city of Leipzig 1680" Ag replica 15g C:PP

2 600 HUF
7,03
7,65
NSZK DN München - gravírozógép Ag(999) emlékérem (d=40mm)/ 24,8g dísztokban T:exPP GDR ND Munich - engraver Ag(999) medallion (d=40mm)/ 24,8g in case C:exPP
30778.

NSZK DN "München - gravírozógép" Ag(999) emlékérem (d=40mm)/ 24,8g dísztokban T:exPP
GDR ND "Munich - engraver" Ag(999) medallion (d=40mm)/ 24,8g in case C:exPP

4 000 HUF
Ausztria 3db klf Turista jubileumi jelvény 25, 40 és 50 éves évfordulóra T:2,2- / Austria / 3 different badges of the 25th, 40th and 50th tourist anniversary C:XF,VF
30779.

Ausztria 3db klf Turista jubileumi jelvény 25, 40 és 50 éves évfordulóra T:2,2- /
Austria / 3 different badges of the 25th, 40th and 50th tourist anniversary C:XF,VF

1 200 HUF
Csehország 2008. Nemzetközi Bélyegkiállítás Prága 2008 dekoratív emlékplakett eredeti díszdobozban T:1 / Czech Republic World Stamp Exhibition 2008 Prague decorative plaquette T:1
30780.

Csehország 2008. "Nemzetközi Bélyegkiállítás Prága 2008" dekoratív emlékplakett eredeti díszdobozban T:1 / Czech Republic "World Stamp Exhibition 2008 Prague" decorative plaquette T:1

1 200 HUF
2003. Európa - Portugál escudo aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2 2003. Europe - Portugal Escudo gilt Br medal (40mm) C:XF
30781.

2003. "Európa - Portugál escudo" aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2
2003. "Europe - Portugal Escudo" gilt Br medal (40mm) C:XF

800 HUF
Franciaország 1994. Gironde Tanács aranyozott emlékplakett eredeti díszdobozban T:1 France 1994. Gironde Council gilded plaquette T:1
30782.

Franciaország 1994. "Gironde Tanács" aranyozott emlékplakett eredeti díszdobozban T:1
France 1994. "Gironde Council" gilded plaquette T:1

1 000 HUF
Hollandia 1999. 20c Juliana megkoronázása postai emlékérem T:PP leírással
30783.

Hollandia 1999. 20c "Juliana megkoronázása" postai emlékérem T:PP leírással

500 HUF
1,35
1,47
Nagy-Britannia 2010. Nemzetközi Filatélia Kiállítás London Br bélyeg formájú plakett eredeti díszdobozban T:1 / Great Britain 2010. International Philatelic Exhibition stamp shaped plaquette T:1
30784.

Nagy-Britannia 2010. "Nemzetközi Filatélia Kiállítás London" Br bélyeg formájú plakett eredeti díszdobozban T:1 / Great Britain 2010. "International Philatelic Exhibition" stamp shaped plaquette T:1

1 000 HUF
Német Birodalom/Császárság 1913. 100 éves a Napóleon elleni felszabadító háború 1813 ón emlékérem szign.:Lauer T:2 ph. (d=33,5mm)/ German Empire 1913. 100th anniversary of the War of Liberation 1813 tin commemorative medallion sign.:Lauer T:2 ph.
30785.

Német Birodalom/Császárság 1913. "100 éves a Napóleon elleni felszabadító háború 1813" ón emlékérem szign.:Lauer T:2 ph. (d=33,5mm)/ German Empire 1913. " 100th anniversary of the War of Liberation 1813" tin commemorative medallion sign.:Lauer T:2 ph.

6 000 HUF
Német Birodalom/Császárság 1914. 12.10. Lille erődjének megrohamozása- Rupprecht bajor koronaherceg Br emlékérem T:2 ph. / German Empire 1914. 12.10. storming of Lille-Rupprecht, Crown Prince of Bavaria Br commemorative medal T:2 ph.
30786.

4 000 HUF
Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1922. Ebert a Weimari Köztársaság első elnöke emlékérem T:2+ / German Empire /Weimar Republic 1922. Ebert the first president of Germany commemorative medallion T:2+
30787.

Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1922. "Ebert a Weimari Köztársaság első elnöke" emlékérem T:2+ / German Empire /Weimar Republic 1922. "Ebert the first president of Germany" commemorative medallion T:2+

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF