70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
cca 1860/80 Pirkenhammer Fischer & Mieg empír nagyváza. Nyolcoldalú, fém szerelékkel rászerelt talapzaton klasszikus vázatest, láncot imitáló fogó részekkel, kinyíló fodros szájperemmel. Világoskék fonton empír minták, kopott aranyozással. Jelzett: masszába nyomott F&M jelzés, kopott, szájpereménél két repedésvonal, m: 49,5 cm