Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi látkép a várral, 1988. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 90x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Edita Ambrušová (1920-2015), Slovakian painter: Panorama of Bratislava. Oil on canvas, signed, framed. 90x70 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Prokop Péter (1919-2003): Libera Nos, 1966. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, üvegezett fakeretben. 23,5×30,5 cm
Krstic, Milorad (1952-): Bada Dada, dörzsöld be alkohollal a hajamat! Ceruza, papír, jelzett. 21x29,5 cm. Lapszéli kisebb folttal. / pencil on paper, signed, slightly stained
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Posztedwinista kiszólás für Bada (A boldogság alapja...), 1992. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzett. Hátoldalán fotó Bada Dadáról és egy másik személyről, feltehetően a Vajda Lajos pinceműhelyben készült valamint további feliratok és rajzok. Kissé foltos. Lap szélén ragasztószalaggal . 30,5x21,5 cm.
Bukta Imre (1952-): Spiritiszta falusi kislány, 1991. Vegyes technika, papír. Jelzett. Foltos. Lapszéli szakadással és ragasztószalagnyomokkal. 30,5x21,5 cm.