Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet size: 70×50 cm, in original folder. Complete collector's item!
Wahorn András (1953-): Három szemű kukac. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/5), üvegezett fakeretben. 21×30 cm / Computer print on paper, signed, numbered (6/5), framed with glass, 21×31 cm
Pleidell János (1915-2007): Balatoni fények, 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben, 30×41 cm / János Pleidell (1915-2007): Lights at Balaton, 1985. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 30×41 cm
Künstler machen Fahnen für Rottweil (Művészek zászlót készítenek Rottweil városának). Stadtfest Rottweil 74 /13.-16. September. Többek közt Bak Imre, Fajó János, Gáyor Tibor, Hencze Tamás, Kocsis Imre, Maurer Dóra, Mengyán András, Nádler István valamint neves német és nemzetközi művészek alkotásaival. Nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Fedlap velúr betűkkel borítva. Kb. 250 oldal. 22x7,3x7,6 cm. Fedlap és néhány lap alja kissé foltos. Ritka avantgárd kiadvány!
Banga Ferenc (1947-): Banga - Babitsról, Banga Ferenc metszetei I-IX. 9 db linómetszet külön álló lapon, papír, mindegyik jelzett, mindegyik számozott (25/99). Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Parti Nagy Lajos bevezetőjével. Kiadói vászonborítású mappában. Komplett, hiánytalan! 12,3x14,1 cm
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed