Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 90

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet size: 70×50 cm, in original folder. Complete collectors item!
11099.

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet size: 70×50 cm, in original folder. Complete collector's item!

900 000 HUF
2 432,43
2 647,06
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktív kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
11100.

150 000 HUF
405,41
441,18
Wahorn András (1953-): Három szemű kukac. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/5), üvegezett fakeretben. 21×30 cm / Computer print on paper, signed, numbered (6/5), framed with glass, 21×31 cm
11101.

24 000 HUF
64,86
70,59
Pleidell János (1915-2007): Balatoni fények, 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben, 30×41 cm / János Pleidell (1915-2007): Lights at Balaton, 1985. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 30×41 cm
11102.

50 000 HUF
135,14
147,06
Vinkler László (1912-1980): Bálványok, 1967. Tus, papír, jelzett. Reprodukálva: Muladi Brigitta: Vinkler László, Szeged, 2001, 30. o. (könyv mellékelve). Üvegezett fakeretben, 30×21 cm
11103.

38 000 HUF
102,70
111,76
Künstler machen Fahnen für Rottweil (Művészek zászlót készítenek Rottweil városának). Stadtfest Rottweil 74 /13.-16. September. Többek közt Bak Imre, Fajó János, Gáyor Tibor, Hencze Tamás, Kocsis Imre, Maurer Dóra, Mengyán András, Nádler István valamint neves német és nemzetközi művészek alkotásaival. Nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Fedlap velúr betűkkel borítva. Kb. 250 oldal. 22x7,3x7,6 cm. Fedlap és néhány lap alja kissé foltos. Ritka avantgárd kiadvány!
11104.

80 000 HUF
216,22
235,29
Fejér Csaba (1936-2002): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. 40x48 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower right, framed.
11105.

130 000 HUF
351,35
382,35
Banga Ferenc (1947-): Banga - Babitsról, Banga Ferenc metszetei I-IX. 9 db linómetszet külön álló lapon, papír, mindegyik jelzett, mindegyik számozott (25/99). Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Parti Nagy Lajos bevezetőjével. Kiadói vászonborítású mappában. Komplett, hiánytalan! 12,3x14,1 cm
11107.

36 000 HUF
97,30
105,88
Markó Erzsébet (1947-): Szökőkút. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
11108.

55 000 HUF
148,65
161,76
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
11109.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed

55 000 HUF
148,65
161,76
Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
11110.

70 000 HUF
189,19
205,88
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof.
11111.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF