11008.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Ismeretlen festő: Hölgy fehér ruhában. Olaj, karton. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40x50,5 cm. Üvegezett fakeretben.