Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 20

Oroszország 1886. III. Sándor és II. Sándor / A török ágyúkból öntött emlékmű felavatása Szentpéterváron Ag emlékérem. Szign.: ifj. és id. A. Griliches (151,27g/72mm) T:XF ph., karcok / Russia 1886. Alexander III and Alexander II / Inauguration of the Monument cast from Turkish Cannons in St. Petersburg 1886 Ag commemorative medallion. Sign.: A. Griliches, Jr and Sr. (151,27g/72mm) T:XF edge error, scratches
30418.

Oroszország 1886. "III. Sándor és II. Sándor / A török ágyúkból öntött emlékmű felavatása Szentpéterváron" Ag emlékérem. Szign.: ifj. és id. A. Griliches (151,27g/72mm) T:XF ph., karcok / Russia 1886. "Alexander III and Alexander II / Inauguration of the Monument cast from Turkish Cannons in St. Petersburg 1886" Ag commemorative medallion. Sign.: A. Griliches, Jr and Sr. (151,27g/72mm) T:XF edge error, scratches

800 000 HUF
2 162,16
2 352,94
Románia 1866. I. Károly / A Keresztelő Szent János-templom emlékére, amelyet Ioan S. Grecescu finanszírozott Szörényváron bronz emlékérem. Szign.: W. Kullrich (28,34g/41mm) T:AU,XF lakkozva / Romania 1866. Carol I / To commemorate the Church of St. John the Baptist funded by Mr. Ioan S. Grecescu in Turnu-Severin bronz emlékérem. Sign.: W. Kullrich (28,34g/41mm) C:AU,XF varnished
30419.

Románia 1866. "I. Károly / A Keresztelő Szent János-templom emlékére, amelyet Ioan S. Grecescu finanszírozott Szörényváron" bronz emlékérem. Szign.: W. Kullrich (28,34g/41mm) T:AU,XF lakkozva / Romania 1866. "Carol I / To commemorate the Church of St. John the Baptist funded by Mr. Ioan S. Grecescu in Turnu-Severin" bronz emlékérem. Sign.: W. Kullrich (28,34g/41mm) C:AU,XF varnished

40 000 HUF
108,11
117,65
21
Románia 1906. I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára fehérfém emlékérem (25,24g/37mm) T:VF ph. / Romania 1906. Carol I - 40th Anniversary of Reign white metal commemorative medallion (25,24g37mm) C:VF edge error
30420.

Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára" fehérfém emlékérem (25,24g/37mm) T:VF ph. / Romania 1906. "Carol I - 40th Anniversary of Reign" white metal commemorative medallion (25,24g37mm) C:VF edge error

10 000 HUF
27,03
29,41
Spanyolország 2000. A király megválasztásának 25. évfordulója 1975-2000 jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban (150g/60mm) T:UNC /  Spain 2000. 25th Anniversary of the Proclamation of the King 1975-2000 Ag commemorative medallion without hallmark, in original case (150g/60mm) C:UNC
30421.

Spanyolország 2000. "A király megválasztásának 25. évfordulója 1975-2000" jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban (150g/60mm) T:UNC / Spain 2000. "25th Anniversary of the Proclamation of the King 1975-2000" Ag commemorative medallion without hallmark, in original case (150g/60mm) C:UNC

40 000 HUF
108,11
117,65
Olasz államok / Pápai Állam 1825. XII. Leó pápa / Vatikáni Szent Kapu befalazása kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Girometti (42,8mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State 1825. Pope Leo XII / Walling of the Holy Gate of the Vatican bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Girometti. LEO XII PONT MAX ANNO III / ET CLAVSIT - MDCCCXXV (42,8mm) C:XF patina, edge errors
30422.

Olasz államok / Pápai Állam 1825. "XII. Leó pápa / Vatikáni Szent Kapu befalazása" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Girometti (42,8mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State 1825. "Pope Leo XII / Walling of the Holy Gate of the Vatican" bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Girometti. "LEO XII PONT MAX ANNO III / ET CLAVSIT - MDCCCXXV" (42,8mm) C:XF patina, edge errors

36 000 HUF
97,30
105,88
Olasz államok / Pápai Állam 1846. IX. Pius pápa / A pápa beköltözése a Lateránba kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Cerbara (43,7mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State 1846. Pope Pius IX / The Popes move into the Lateran bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Cerbara. PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS ANNO I / SACROS SEDIS LATER POSSESS - VI IDVS NOV - MDCCCXXXXVI (43,7mm) C:XF patina, edge errors
30423.

Olasz államok / Pápai Állam 1846. "IX. Pius pápa / A pápa beköltözése a Lateránba" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Cerbara (43,7mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State 1846. "Pope Pius IX / The Pope's move into the Lateran" bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Cerbara. "PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS ANNO I / SACROS SEDIS LATER POSSESS - VI IDVS NOV - MDCCCXXXXVI" (43,7mm) C:XF patina, edge errors

15 000 HUF
40,54
44,12
Vatikán 1964. VI. Pál pápa / A vatikáni zsinat harmadik ülésszakának emlékére kétoldalas jelzett Ag emlékérem. Szign.: Enrico Manfrini (42,37g/0.800/44,3mm) T:XF patina Vatican 1964. Pope Pius IX / In commemoration of the third session of the Vatican Council hallmarked Ag commemorative medal. Sign.: Enrico Manfrini. PAVLVS VI PONT MAX EXTENDENS MANVM APPREHENDIT EVM / TERTIA SESSIO CONCILII OECVMENICI VATICANI SECVNDI - VT VNVM SINT (42,37g/0.800/44,3mm) C:AU patina
30424.

Vatikán 1964. "VI. Pál pápa / A vatikáni zsinat harmadik ülésszakának emlékére" kétoldalas jelzett Ag emlékérem. Szign.: Enrico Manfrini (42,37g/0.800/44,3mm) T:XF patina Vatican 1964. "Pope Pius IX / In commemoration of the third session of the Vatican Council" hallmarked Ag commemorative medal. Sign.: Enrico Manfrini. "PAVLVS VI PONT MAX EXTENDENS MANVM APPREHENDIT EVM / TERTIA SESSIO CONCILII OECVMENICI VATICANI SECVNDI - VT VNVM SINT" (42,37g/0.800/44,3mm) C:AU patina

5 000 HUF
15
Vatikán ~1965. 21db-os, teljes Ag emlékérem-szett a II. Vatikáni Egyetemes Zsinat megnyitásának emlékére eredeti dísztokban, benne: 20xklf Ag emlékérem az addigi egyetemes zsinatokat vezető pápák ábrázolásával, azonos hátlappal (20x~10,40g/0.925/32mm) + a sorozat záróérme a II. Vatikáni Egyetemes Zsinatról XXIII. János és VI. Pál ábrázolásával (42,55g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina Vatican ~1965. 21pcs, complete Ag commemorative medallion set of in commemoration of the opening of the Second Vatican Council in original decorative case, within: 20xdiff Ag commemorative medals depicting the popes who lead Ecumenical councils, reverse is the same (20x~10,40g/0.925/32mm) + the closing medal of the serie from the Vatican Universal Council depicting John XXIII and Paul VI (42,55g/0.925/50mm) C:UNC (originally PP) patina
30425.

80 000 HUF
216,22
235,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF