Lengyelország 1974. "Lengyel Népköztársaság Érdemrendje, negyedik fokozat" aranyozott és ezüstözött műgyantás kitüntetés eredeti szalaggal és eredeti dobozában, szalagminiatűrrel T:AU kopott ezüstözés
Poland 1974. "Order of Merit of the People's Republic of Poland, 4th Grade" gilt, synthetic resined decoration, in original case, with miniature ribbon C:AU worn silvering
Portugália 1976. (~2010.) "Polgári Érdemrend Tiszti Keresztje" jelzett, részben aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés szalagon (br.55,05g/50x80mm), valamint jelzett, zománcozott Ag keresztalakú kitüntetés függőleges tűvel (59,39g/67mm), zománcozott miniatűrrel szalagon, rozettával, eredeti tokban T:UNC
Portugal 1976. (~2010.) "Order of Civil Merit, Officer's Cross" marked, partially gilt, enamelled Ag decoration on ribbon (br.55,05g/50x80mm), and marked, enamelled Ag cross-shaped decoration with vertical pin (59,39g/67mm), and enameled miniature on ribbon, with rosette, in original case C:UNC
Svájc 1851. "L De S J De l'Union des Coeurs R R O De Genéve" kétoldalas bronz szabadkőműves érem kék szalagon T:XF patina
Switzerland 1851. "L De S J De l'Union des Coeurs R R O De Genéve" bronze freemason medal on blue ribbon C:XF patina