19362.
42. Closed major auction
Books: about horses, horsing
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Halász György: Telivérek. A magyar telivér lótenyésztés története a ménimportok csoportosítása alapján. Gróf Erdődy Rudolf előszavával. Bp.,1944., Dr. Vajna és Bokor, (Klein S-ny.), 511+3 p. + 1 (kihajtható táblázat) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a táblák belsején a papírok és az elülső szennylapok pótoltak, belül jó állapotban.