8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
[Méry, Joseph (1797-1866)] Méry: Héva. Regény. Ford.: Huszár Imre. Pest, 1858, Emich Gusztáv, 48+1 p. Korabeli kopott, foltos egészvászon-kötés, foxing foltos lapokkal.