Books: Hunting

Number of items: 4

1922-1923 Nimród vadászlap két évfolyama XLIII. - XLIV. évfolyam, egybekötve. korabeli kopottas félvászon kötésben.,
19307.

20 000 HUF
54,05
58,82
Hammer price:
28 000 HUF
1930 Nimród vadászújság teljes XVIII. évfolyam teljes évfolyam, korabeli festett, kissé kopott vászon kötésben.
19308.

10 000 HUF
27,03
29,41
9
Hammer price:
16 000 HUF
Zsindely Ferenc: Dunárul fúj a szél... Elbeszélések vadról, halról, fűről, fáról. Bp.,[1938.],Franklin, 352+1 p.+64 (fekete-fehér fotók, Zsindely Ferenc fotói) t. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
19309.

8 000 HUF
Hammer price:
9 000 HUF
Thurn-Rumbach István: Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor, 225+2 p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, a felső lapéleken kis foltokkal, néhány képtábla a szélein hullámos, ajándékozási sorokkal.
19310.

5 000 HUF
Hammer price:
7 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

42. Grand auction:

Viewing: from April 22 to May 2

Settlement: from May 21

  Events