Glass-objects

Number of items: 12

Verrerie Schneider Art Deco váza. Myrtilles sorozat. Többrétegű, savmaratott, kékes színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal. Francia, 1925 körül Jelzett: Charder és gravírozott. Hibátlan, m: 39 cm
10363.

320 000 HUF
864,86
941,18
I. Ferdinánd császár és Jagelló Anna császárnő esküvőjének emlékére festett ólomüveg ablak, dísz. Osztrák császári címert tartó angyalokkal. 1518-as évszámmal. Sérült 26x44 cm / Marriage of Emperor Ferdinand and Anna Jagello. Lead glass ornament with Habsburg coat of arms and year 1518. Damaged 26x44 cm
10364.

120 000 HUF
324,32
352,94
9
Felvidék, 18. sz. második fele, asztalközép hutaüveg. Kehely talpon hólyagszerű díszítéssel, fodrosított szájperemmel. Hibátlan, m: 31,5 cm
10365.

55 000 HUF
148,65
161,76
Murano stúdiómunka. Anyagában színezéssekkel, elhúzott millefiori mintákkal. Jelzés nélkül, talpánál kopással, pattogzással, m: 37,5 cm
10366.

55 000 HUF
148,65
161,76
cca 1930 WMF Ikora art deco üvegváza, terv.: Kar Wiedmann, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm
10367.

48 000 HUF
129,73
141,18
Murano stúdiómunka, anyagában színezett csepp alakú üveg, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
10368.

46 000 HUF
124,32
135,29
cca 1860 Biedermeier bíborpácolt italos palack, koronás díszítéssel, körben ornamentikus mintákkal ékesítve és kartusokban különböző ábrázolásokkal, jelzés nélkül, kis kopottsággal, jó állapotban, m: 21 cm
10369.

36 000 HUF
97,30
105,88
19. sz. második fele, empír mintás italos üveg palack, 2 pohárral, kis kopottsággal, m: 13,5 - 32,5 cm
10370.

26 000 HUF
70,27
76,47
Bécs, 1830 körül, kék opalinüveg italos palack, dugóval, alján becsiszolással, kopott aranyszínű festéssel, hólyagos hasrésszel és dugóval. Kopott, m: 22,5 cm
10371.

28 000 HUF
75,68
82,35
Feketeerdő, XIX. sz. eleje, Hutaüveg keresztelőkancsó, kobaltkék szájperemmel, peremnél lepattanással, m: 9,5 cm
10372.

22 000 HUF
59,46
64,71
Díszüveg fedeles kínáló. Kézzel festett, cca 1870. Humoros német nyelvű szöveggel. Alján feszültségi repedés 39 cm / German decor glass bowl. Hand painted 39 cm
10373.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1910-1920 Domány József Arad borosüveg, sérülésmentes állapotban, ritka, m: 28 cm
10374.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF