Tétel

200 000 HUF

Description:

Hollóházi Porcelángyár, Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003): Hegedű. Hegedű alakú porcelán. Aranyozott fekete keretezésben fantasztikus jelenetek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (az aranyozáson minimális kopás). Asztali tartóval h: 65 cm

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert