10305.
41. Closed major auction
Ceramics
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
cca 1990-2000 Illés László: Napozó nő. Színes mázakkal festett kerámia falidísz, jelzett, minimális kopottsággal, 30x22,5 cm