Military

Number of items: 53

1867-1869. Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya bronz kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban XVIII római számmal T:XF / Hungary 1867-1869. Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class bronze decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF  NMK 149.
30345.

1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" bronz kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban "XVIII" római számmal T:XF / Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" bronze decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF NMK 149.

50 000 HUF
135,14
147,06
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 129.
30346.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 129.

16 000 HUF
43,24
47,06
1873. Hadiérem aranyozott bronz kitüntetés gömbfüllel, eredeti tokban, hajtatlan mellszalaggal T:UNC Hungary 1873. War Medal gilt bronze decoration in original case, with unfolded ribbon C:UNC NMK 231.var
30347.

1873. "Hadiérem" aranyozott bronz kitüntetés gömbfüllel, eredeti tokban, hajtatlan mellszalaggal T:UNC Hungary 1873. "War Medal" gilt bronze decoration in original case, with unfolded ribbon C:UNC NMK 231.var

22 000 HUF
59,46
64,71
~1900. Hadik huszárok a Császári és Királyi 3. Huszárezred Gróf Hadik András Huszárezred keresztezett szablyás, ezüstözött és zománcozott bronz jelvénye (~15x31mm) T:VF a tű hiányzik a hátoldaláról, zománchiba, kopott ezüstözés / Hungary ~1900. Hadik huszárok (Hadik hussars) silver-plated, enamelled bronze badge with crossed sabers of the 3rd K.u.K Hussar Regiment Count András Hadik (~15x31mm) T:VF the pin is missing from the back, enamel error, worn silver plating
30348.

~1900. "Hadik huszárok" a Császári és Királyi 3. Huszárezred "Gróf Hadik András Huszárezred" keresztezett szablyás, ezüstözött és zománcozott bronz jelvénye (~15x31mm) T:VF a tű hiányzik a hátoldaláról, zománchiba, kopott ezüstözés / Hungary ~1900. "Hadik huszárok (Hadik hussars)" silver-plated, enamelled bronze badge with crossed sabers of the 3rd K.u.K Hussar Regiment "Count András Hadik" (~15x31mm) T:VF the pin is missing from the back, enamel error, worn silver plating

20 000 HUF
54,05
58,82
13
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 1. Honvéd Huszárezred tombak sapkajelvény. I. H.H. PRO REGE ET PATRIA (29x27mm) T:AU / Austrian-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Hungarian Royal 1st Honved Hussar Regiment tombac cap badge (29x27mm) C:AU
30349.

30 000 HUF
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 1. Honvéd Huszárezred aranyozott, zománcozott bronz sapkajelvény. MEGFOGYVA BÁR DE TÖRVE NEM (36x18mm) T:XF zománchiba / Austrian-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Hungarian Royal 1st Honved Hussar Regiment gilt, enamelled cap badge (36x18mm) C:XF enamel error
30350.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Magyar Királyi 1. Honvéd Huszárezred" aranyozott, zománcozott bronz sapkajelvény. "MEGFOGYVA BÁR DE TÖRVE NEM" (36x18mm) T:XF zománchiba / Austrian-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Hungarian Royal 1st Honved Hussar Regiment" gilt, enamelled cap badge (36x18mm) C:XF enamel error

40 000 HUF
108,11
117,65
16
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 7. Honvéd Huszárezred zománcozott bronz sapkajelvény. RENDÜLETLENÜL 7 (32x41mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Hungarian Royal 7th Honved Hussar Regiment enamelled metal cap badge (32x41mm) C:XF enamel error
30351.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Magyar Királyi 7. Honvéd Huszárezred" zománcozott bronz sapkajelvény. "RENDÜLETLENÜL 7" (32x41mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Hungarian Royal 7th Honved Hussar Regiment" enamelled metal cap badge (32x41mm) C:XF enamel error

40 000 HUF
108,11
117,65
19
Zutt Richard (1887-1938) 1914. József nádor / Műegyetemi Hadikórház részben zománcozott, jelzetlen Ag emlékérem fém függesztővel (br.:7g/40mm) T:AU / Hungary 1914. Palatine József / Military hospital of the University of Technology partially enamelled, Ag commemorative medallion without hallmark, with metal hanger. Sign.: Richard Zutt (br.:7g/40mm) C:AU HP 6827.
30352.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "József nádor / Műegyetemi Hadikórház" részben zománcozott, jelzetlen Ag emlékérem fém függesztővel (br.:7g/40mm) T:AU / Hungary 1914. "Palatine József / Military hospital of the University of Technology" partially enamelled, Ag commemorative medallion without hallmark, with metal hanger. Sign.: Richard Zutt (br.:7g/40mm) C:AU HP 6827.

22 000 HUF
59,46
64,71
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU / Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU NMK 137.
30353.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU / Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU NMK 137.

6 000 HUF
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező ovális Ag medál fémjel nélkül fehér zománcozással (35,32g/53x33mm) T:AU apró ph. / Hungary 1914. Military Aid 1914 commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office without hallmark, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (35,32g/53x33mm) C:AU tiny edge error HP 6814var
30354.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Ag medál fémjel nélkül fehér zománcozással (35,32g/53x33mm) T:AU apró ph. / Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office without hallmark, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (35,32g/53x33mm) C:AU tiny edge error HP 6814var

15 000 HUF
40,54
44,12
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914.1914 Fe propaganda gyűrű jelzetlen Au kiegészítéssel, Ferenc József portré ábrázolással. Javított. (br:4,24g/57-es méret) / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. 1914 Fe propaganda ring with unmarked Au addition, with a portrait of Franz Joseph. Restored. (br:4,24g/ size 57)
30355.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914."1914" Fe propaganda gyűrű jelzetlen Au kiegészítéssel, Ferenc József portré ábrázolással. Javított. (br:4,24g/57-es méret) / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "1914" Fe propaganda ring with unmarked Au addition, with a portrait of Franz Joseph. Restored. (br:4,24g/ size 57)

24 000 HUF
64,86
70,59
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Pénzintézetek Hadikórháza bronz ovális emlékérem (48x29mm) T:AU ph. / Hungary 1914. Military Hospital of Financial Institutions bronze oval commemorative medallion (48x29mm) C:AU edge error HP 6826.
30356.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" bronz ovális emlékérem (48x29mm) T:AU ph. / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" bronze oval commemorative medallion (48x29mm) C:AU edge error HP 6826.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF