Watches

Number of items: 6

Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, szerkezetszám 149692 d: 50 mm  A Patek Philippe órák a művészet és a mérnöki precizitás keverékét képviselik. Ez nem csak egy időmérő eszköz; a luxus és a kézműves órakészítés szimbóluma, amely kiállta az idő próbáját. / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition. This Patek Philippe pocket watch represents a blend of horological artistry and engineering precision. Its not just a timekeeping device; its a symbol of luxury and craftsmanship that has stood the test of time.
10482.

Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, szerkezetszám 149692 d: 50 mm A Patek Philippe órák a művészet és a mérnöki precizitás keverékét képviselik. Ez nem csak egy időmérő eszköz; a luxus és a kézműves órakészítés szimbóluma, amely kiállta az idő próbáját. / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition. This Patek Philippe pocket watch represents a blend of horological artistry and engineering precision. It's not just a timekeeping device; it's a symbol of luxury and craftsmanship that has stood the test of time.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
9
IWC 18K arany kézi felhúzós férfi karóra. Jelzett, hibátlan számlappal, eredeti, jelzett tokkal, jelzett szerkezettel. 35 mm, br 34 g
10483.

280 000 HUF
756,76
823,53
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap működő, állapotban fém tokkal. Sorozatszám 34285 d:50mm / Glashütte pocket watch in metal casem works well.
10484.

180 000 HUF
486,49
529,41
10485.

380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
10486.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
10488.

280 000 HUF
756,76
823,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF