Books: about horses, horsing

Number of items: 4

Wrangel, C: G.: Ungarns Pferdezucht in Wort und Bild. 1-4. köt. Stuttgart, 1893-1895, Schickhardt & Ebner. Számos illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Díszes, aranyozott félbőr kötésben
18306.

160 000 HUF
432,43
470,59
Kovácsy Béla - Monostori Károly: A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel. Bp., 1905., Pátria, XII+653+(3) p. + 14 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép) t. Harmadik, javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal, képtáblákkal, kihajtható térképpel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, a szennylapok és a kötéstáblák belsején a lapok pótoltak. Benne 1942 Manninger Rezső: A lovak mirigykórja. Rádiós Gazdasági Előadások. XV. évf. Á. sor. 9. szám., 3+68-71 p
18307.

36 000 HUF
97,30
105,88
1919 Magyar Turfkrónika. Szerk.: Őszi Kornél. Bp., Pallas. Kissé kopott papirkötésben,
18308.

3 000 HUF
A Bácskai Ügetőverseny-Egyesület alapszabályai. Zombor, 1910. Bittermann. 10p. Kiadói papírborítóval
18309.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF