Books: Tales

Number of items: 6

Karácsonyi Géza: Hangya Kati Hangya Matyi csodálatos kalandjai. Lamoss Béla rajzaival. [Bp., 1943.], ASzövetkezeti Bolt, (Klösz-ny.), 8 p. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal, laza, sérült fűzéssel. Ritka!
18429.

5 000 HUF
Cooper, (James Fenimore): Az utolsó mohikán. Az ifjuság számára báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Második, javított kiadás. Bp. 1873. Légrády. 221 l. 8 t. (színes ltografált táblák). Kiadói, színes litografált borítójú félvászon-kötésben, kissé kopottas. Előzéklapon ceruzás firkákkal
18430.

8 000 HUF
(Sas Ede) Bocs Bálint: Tányértalpú koma vitézi tettei Boszniában továbbá mulatságos kalandjai a moziban. Mackó úr utazásai. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, Kiadói félvászon kötésben,
18431.

6 000 HUF
Karády Ignác Regék. Nagyobb gyermekek számára. Pesten, 1847. Heckenast. 1 színes lith. t. + IV + 204 p. Későbbi félvászon-kötésben, gerincén felirat. Lapjai rozsdafoltosak.
18432.

8 000 HUF
Vojtech Kubasta: A három jóbarát. - - illusztrációival. Ford. Migray Emőd. Praha,1976, Artia. Izgalmas térbeli meskönyv. Kiadói félvászon-kötés, szép állapotban. Kifejezetten gyűjtői állapotban!
18433.

8 000 HUF
cca 1960 Vojtech Kubasta: Christopher Columbus Genuensis. Santa Maria. Praha, én., Artia. Térbeli mesekönyv. Kiadói félvászon kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. 3 helyen javított, de alapvetően jó állapotban. Kifejezetten gyűjtői darab.
18434.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF