Tétel

3 000 HUF

21

Description:

Magyar írók Rákosi Mátyásról. (Bp.),1952, Szépirodalmi, 335 p. Benne Zelk Zoltán, Veres Péter, Örkény István, Illyés Gyula, Déry Tibor, Devecseri Gábor, Darvas József, Nagy László és mások írásaival. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, "Rendőrség 1. sz. Kiképzőtábor Parancsnokság" bélyegzéssel, a tábor pol. helyettes és a táborparancsnok aláírásaival, Csopak, 1952. május 31.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras