Books: Hunting

Number of items: 3

1892 Vutskits György (1858-1929): A halakról általánosan és a Balaton halfajairól különösen. [Keszthely, 1892.,Keszthelyi Premontrei Gimnázium Értesítője], 3-95+1 p. Átkötött félvászon-kötés, régi bélyegzésekkel, (címlaphiánnyal (1/2)?)  Egyetlen kiadás! Rendkívül ritka halakkal kapcsolatos, ichthiológiai szakmunka!
18261.

30 000 HUF
81,08
88,24
40
Rózsahegyi Kálmán: Zörög a haraszt... Vidám vadásztörténetek. Budapest, 1942, dr. Vajna és Bokor. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
18262.

11 000 HUF
29,73
32,35
Deák István: Az apróvad és vadászata Erdélyben. Gyöngyös,2005,Pallas Antikvárium. Szövegközti színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.   Számozott (010./100) példányban.
18263.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF