Advertisement

Number of items: 30

1928 Brasserie de Lutterbach S.S. (Haut-Rhin), Biere de Réputation Mondiale / Francia sörgyár reklámja / French brewery, beer advertisement. Art Deco s: André Stouls ( (EK)
43678.
Legend T2/3

20 000 HUF
54,05
58,82
Shell kenőolaj. Shell Kőolaj Részvénytársaság reklámlapja / Hungarian Petroleum advertisement s: Marc (EK)
43679.
Legend T2/3

5 500 HUF
14,86
16,18
1913 Első Losonci Gőzüzemű likőr, rumkülönlegességek gyára, gyümölcslepárlás. Grafikai Intézet rt. reklám / First steam liqueur and rum specialties factory, fruit distillation in Lucenec, advertisement (EK)
43680.
Legend T2/3

12 000 HUF
32,43
35,29
1900 Magyarország Alkalmi Levelezőlap a Nemzetközi képes levelezőlap kiállításra Budapesten. A m. korona országainak egyesített címere, térkép. Földrajzi kiadása I. sorozat (tulajdonos Stohanzl Ede) / Kingdom of Hungary map, Budapest International Postcard Exhibition. Emb. coat of arms. (EB)
43681.
Legend T2/3

10 000 HUF
27,03
29,41
Collection Job. Calendrier 1898. / Francia cigaretta papír reklám / French cigarette rolling paper advertisement s: L. Graner (EK)
43682.
Legend T2/3

3 000 HUF
1900 Budapest, Nemzetközi Képes Levelezőlap Kiállítás / Exposition Internationale de Cartes Postales Illustrées / International Postcard Exhibition + So. Stpl s: Heyer (EK)
43683.
Legend T2/3

4 000 HUF
Első Magyar Hanglemezgyár reklámlapja. Budapest VIII. Nap utca 29. / The First Hungarian Record Companys advertising card. Art Nouveau, folklore, litho s: Reichl K. (EK)
43684.
Legend T3

Első Magyar Hanglemezgyár reklámlapja. Budapest VIII. Nap utca 29. / The First Hungarian Record Company's advertising card. Art Nouveau, folklore, litho s: Reichl K. (EK)

8 000 HUF
1808-1908 Brasil, Exposicao Nacional de Rio de Janeiro / Exhibition of the centenary of the opening of the Ports of Brazil - Art Nouveau, floral advertising postcard can be fold out to A3 size / Kiállítás a brazil kikötők megnyitásának századik évfordulójáról - A3 méretűre kinyitható szecessziós reklám képeslap (45,5 x 33,5 cm) (kis szakadások / small tears)
43685.
Legend T2/3

8 000 HUF
1932 Meinl Kávé reklám, tenisz hölgy / coffee advertisement with tennis lady, sport (ázott / wet damage)
43686.
Legend T4

3 000 HUF
Eine Zigarette für Raucher, die stärkeren Tabak bevorzugen / Karaván cigaretta reklám / Hungarian cigarettes advertisement card (EK)
43687.
Legend T2/3

1 800 HUF
Eine Zigarette für den Kenner / Aroma cigaretta reklám / Hungarian cigarettes advertisement card (EK)
43688.
Legend T2/3

1 800 HUF
Mistral Cigaretta reklámlap / Mistral Cigarettes Erfrischende Zigarette mit Mentholgeschmack / cigarette advertisement card
43689.
Legend T2/3

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF