10124.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,