10168.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
120 000 HUF
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Nonfiguratív táj, 1989. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, framed