10022.
40. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Szerelem. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, keretben, 18x13 cm