10036.
40. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Járitz Józsa (1893-1986): Női hátakt. Ceruza, papír, jelzett. 34x20 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed