10015.
40. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
380 000 HUF
1 027,03 EUR, 1 117,65 USD
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm