Books: about horses, horsing

Number of items: 5

Fugger, (Markus) Márk: ~ urnak a lóvak neveléséről irtt könyve, mellyet Wolstein Amadeus János... Német nyelven ki-adott, most pedig Tolnay Sándor Magyarra forditott. II. rész: A Pusztai, Hadi, És Házi Ménesekröl Irt Könyv. Béts, 1786. Kurtzbek József. 173+(2 )p. Korabeli félbőr kötésben
15270.

Fugger, (Markus) Márk: ~ urnak a' lóvak neveléséről irtt könyve, mellyet Wolstein Amadeus János... Német nyelven ki-adott, most pedig Tolnay Sándor Magyarra forditott. II. rész: A' Pusztai, Hadi, És Házi Ménesekröl Irt Könyv. Béts, 1786. Kurtzbek József. 173+(2 )p. Korabeli félbőr kötésben

12 000 HUF
32,43
35,29
37
F. Steinhoff und Ch. Peters. Alken, Henry: Das Schöne und Mangelhafte im Exterieur des Pferdes. Nach dem Englischen von --. Hamburg, 1831. Hoffmann & Campe, 1 t (litho címlap) + 22 p + 18 t (litográfiák). Korabeli, aranyozott, kissé foltos egészvászon kötésben. / A szép és a hibás ló bemutatása) Ritka FESTETICS Imre gróf (1767-1847) ajándékozási soraival / In lightly stained linen binding with lithographic tables 29 cm
15271.

30 000 HUF
81,08
88,24
15
Gyulay Adolf, Gróf: Megfigyelések a lótenyésztés terén Amerikában  Bécs, 1896, Szerző kiadása (A Sport Nyomdája, Bécs), 22 p. + [9] t.: ill. Első kiadás. Megfigyelések a lótenyésztés terén Amerikában. Gróf Gyulay Adolf jelentése a M. Kir. Földmivelési Miniszteriumhoz.Kilenc fekete-fehér képtáblával illusztrált. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban, Nagyon ritka!
15272.

Gyulay Adolf, Gróf: Megfigyelések a lótenyésztés terén Amerikában Bécs, 1896, Szerző kiadása (A Sport" Nyomdája, Bécs), 22 p. + [9] t.: ill. Első kiadás. Megfigyelések a lótenyésztés terén Amerikában. Gróf Gyulay Adolf jelentése a M. Kir. Földmivelési Miniszteriumhoz.Kilenc fekete-fehér képtáblával illusztrált. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban, Nagyon ritka!

20 000 HUF
54,05
58,82
Báró Hoeller Móric: Tenyésztés és futtatások 1848-ig. Rákos megnyitásának százados évfordulójára. [Bp.], 1927., Szerzői, (Pallas-ny.) 47 p. Kiadói foltos papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Ritka!
15273.

16 000 HUF
43,24
47,06
Széchenyi Dénes: Adalékok a lovaglás tanításához.  Pest, 1871, Heckenast. 99 l.. Kiadói, rajzos, kissé sérült papírborítóval. Ritka!
15274.

16 000 HUF
43,24
47,06
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF