20 000 HUF
Ranke Lipót: Szerbia és Törökország a tizenkilencedik században. Ford.: Mihályffy Gyula. Történeti Nép- és Földrajzi Könyvtár XXVI. köt. Nagy-Becskereken, 1890., Pleitz Fer. Pál, XIV+2+645 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó szennylapon kis hiánnyal.