12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Deák Ferencz: A f. év (1861) julius 21-én kelt l. f. leirata a képviselőház által augustus 8-án Deák Ferencz inditványára egyhangulag elfogadott fölirás. Pest, 1861., Engel és Mandellon, 47 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.