11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Balogh Jolán: Kolozsvári kőfaragó műhelyek XVI. század. Szerk.: Beke László és Marosi Ernő. Bp., 1985., MTA Művészettörténeti Kutató Csoportja, 441 p. Az oldalszámozás után a 288 fekete-fehér fotóval illusztrált. Egyedi könyvkötői átkötött aranyozott egészbőr-kötés, ex libris bejegyzéssel, szép állapotban.